abit.ee

BRAUSERID

Twonk: brauser ja mängija.

Twonk – tasuta rakendus, mis ühendab ühte liidesesse veebibrauser ja meedia mängija.


twonk

Algselt Twonk mõeldud seadmeid puuteekraanid, kuid see programm saab kasutada arvuteid operatsioonisüsteemi Windows 8, 7, Vista, XP.

Tarkvara koduleht
Lae alla Twonk

Tarkvara - BRAUSERID

Show Just Image 2 1.7.2: lisaks Google Chrome.

Näita Just Pilt 2 1.7.2 - tasuta add-on veebibrauseris Google Chrome, loodud töötama koos saite, mis vastuvõtvas pilte.


Show-Just-Image-2-1.7.2

Pärast aktiveerimist Näita Just Pilt 2 1.7.2 bännerite ja muu praht kaob ning veebilehe hosting fotod näitavad ainult pilte ise. Toetatud veebisaite on väga suur, on võimalik tutvuda lehekülje Näita Just Pilt 2 online edasimüüjalt Chrome.


Show-Just-Image-2-1.7.2-002 

Tarkvara koduleht
Lae alla Show Just Image 2 1.7.2

Tarkvara - BRAUSERID

Dooble 1.43: platvormiülene brauser.

Dooble 1,43 - tasuta, platvormiülene brauseri sisseehitatud failihaldur ja FTP-klient. Dooble jaotub portable-versioon, mis on, et programm ei nõua paigaldamiseks ja saab käivitada mis tahes lennuettevõtja.


Dooble-1.43
Dooble 1,43 liides puhas ja lihtne välimus ja funktsionaalsus on sarnane liidesed teiste Interneti brauseritega. Dooble 1.43 toetab mitu kaarti käivitamisel brauser, saate avada mitu lehekülge korraga. On download manager. Funktsionaalsus Dooble 1,43 saab laiendada kaudu plug-ins.

Huvitav võimalus on sätestatud kasutajatele Dooble 1,43, on kaitsta brauser parooliga. Seega ajalugu külastatud veebilehtede ja järjehoidjad jäävad kättesaamatuks autsaiderid.

Tarkvara koduleht
Lae alla Dooble 1.43

Tarkvara - BRAUSERID

Mozilla Firefox 21.

Ametlikku vabastamist uue versiooni üks parimaid Interneti brauserid - Mozilla Firefox 21.


Mozilla-Firefox

Uus versioon Mozilla Firefox 21 on järgmised uuendused:

 • Social API, mis võimaldab brauseri integreerida suhtlusvõrgustik teenuste lisanud toetust uutele pakkujatele: Cliqz, Mixi ja msnNOW;
 • Parem DNT (ei jälgi), liides, mis keelab üleviimise ja ladustamise isikuandmete saite kasutajad;
 • sõites Mozilla Firefox 21 antakse soovitusi, et kiirendada tööd;
 • režiim Firefox Health Report, mis võimaldab parandada brauser, kogudes ja analüüsides andmeid tõhususe ja täitmise Mozilla Firefox 21;
 • parema jõudluse töötades graafika;
 • võimaluse taastada pisipilte avaleheks brauseri puhul;
 • parema kooskõla HTML5;
 • fikseeritud mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla
Mozilla Firefox 21

Tarkvara - BRAUSERID

Mozilla Firefox 20: uus brauser.

Mozilla-Firefox
Mozilla Firefox 20 - uus versioon üks populaarsemaid Interneti-brauseritega. Vaatame, mida arendajad on teinud uuendusi Mozilla Firefox 20.

 • Põhjalikult läbi vaadata download manager. Vaata boot protsess võib nüüd olla eraldi aknas ja tööriistaribal.
 • Lihtsam avamine lehti ja linke era režiimis. Privaatne režiim - režiimis vaatamise veebilehed, kus kõvaketas ei jäta jälgi veebis surfamine.
 • Parem töö pluginaid (lisatud). Mozilla Firefox 20 sulgemise riputatud plugin ei ole vaja uuesti oma sirvija täiesti piisav taaskäivitada plugin.
 • See toetab ka mikrofoni ja kaamera kontrolli (getUserMedia API).
 • Lisatud toetust (veel Esperimental) H.264, AAC ja MP3. Vaikimisi on see funktsioon lisatakse järgmise versiooni brauser Mozilla Firefox.
 • Made palju muid parandusi ja veaparandusi.
Tarkvara koduleht
Lae alla Mozilla Firefox 20

Tarkvara - BRAUSERID

Google Chrome 26.

Tasuta interneti brauseri Google Chrome ajakohastatud versiooni 26. Kui teil on juba installitud see brauseri uuendus toimub automaatselt.

Google-Chrome
Uus Google Chrome 26 oluliselt paranenud Spell Checker'i töö - õigekirjakontrolli, siis on võimalik, et kuvada Windowsi töölaual otseteed kiire juurdepääsu erinevad profiilid Google Chrome, suletud kaks kriitilist haavatavust fikseeritud mõned vead.

Lae alla Google Chrome 26

Tarkvara - BRAUSERID

Opera 12.15.

Vabastamist uue versiooni kiireim brauser Opera 12,15. Arendajad soovitame kõik upgrade Opera, kuna selles küsimuses suletud mitmed nõrgad kohad ja parem stabiilsus programm.

Opera
Uus versioon Opera 12,15 Fixed bug, mis lubas kolmanda osapoole rakenduste muuta teenusepakkuja vaikeotsingumootoriks muid muudatusi ja parandusi.

Tarkvara koduleht
Lae alla
Opera 12.15

Tarkvara - BRAUSERID

Tawea for Firefox 1.3.3.

Tawea Firefox 1.3.3 - tasuta add-on populaarne brauser Mozilla Firefox. Kui olete installinud selle plugin saate vestelda oma sõpradega Facebook chat tahes aken või tab, Firefox, lakkamatult rääkida ja laadimisel uusi veebilehti.

Tawea-for-Firefox-1.3.3Määra Tawea Firefox 1.3.3 ametlikul loojad täiendada. See plugin töötab brauser Mozilla Firefox 18 või hiljem.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - BRAUSERID

Simple Browse 1.0.62: lihtne ja kiire brauser.

Simple Browse 1.0.62 – tasuta internetibrauseri, mille loomiseks on põhirõhk oli asetatud kiire ja lihtne operatsioon.

Simple-Browse
Simple Browse 1.0.62 võimaldab avada mitu lehekülge, vaikimisi kodulehekülg nimega Google. Vaikeotsingumootoriks on ka Google ja otsing saab läbi viia DuckDuckGo, Bing, Blekko. Toetab proxy, välimus Lihtne Sirvi lihtne muuta, sest nahk, hästi läbimõeldud süsteemi kontrollida brauseri hotkey.

Simple-Browse-1.0.62
Uus brauseri versiooni Lihtne Sirvi 1.0.62 optimeeritud lähtekoodi, fikseerib mõned vead.

Lae alla Simple Browse 1.0.62

Tarkvara - BRAUSERID

vaata ka:

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru