abit.ee

Vuze 4.9.0.0: uTorrent'i alternatiiv.

Vuze 4.9.0.0 – tasuta programm andmevahetus arvutite kaudu BitTorrent. See rakendus on kirjutatud Java ja platvormidel.

Vuze-4.9.0.0

Nagu kõik teised torrent-kliendiga, Vuze võimaldab kiiresti edastada suuri andmehulki, iga arvuti on mitte ainult nõus, vaid annab ka andmepaketid teistele kasutajatele (nt server).

Vuze 4.9.0.0 eelised on järgmised:

 • võime krüptida andmeid;
 • toetust magnet-lingid;
 • võimaluse töötada protokollidega I2P, Tor ja Nodezilla, pakkudes anonüümne andmete jagamine;
 • kohaldamise tehnoloogia DHT, mis võib vähendada sõltuvust allalaadimiseks tracker;
 • toetust proxy (proxy)
 • toeta Unicode'i;
 • toetust IPv6.

Kahjuks funktsionaalsust tasuta versiooni Vuze 4.9.0.0 mõnevõrra piiratud, et saada juurdepääs integreeritud viirusetõrje, põletada CD otse aknast torrent-kliendiga, vaatamise videod on all-pumbatud maksma 35,90 USD.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Vuze 4.9.0.0, kuigi programm näitab reklaame.

Tarkvara koduleht
Lae alla Vuze 4.9.0.0

Tarkvara - DOWNLOAD MANAGER

JMagnifire.

JMagnifire – väike ja väga lihtne programm, mis võimaldab teil suurendada valitud ala ekraanilt.


JMagnifire

JMagnifire ei vaja installi, pärast käivitamist see programm võtab kursor kujul suurendusklaasi. Väljumiseks zoom režiimis vajutage lihtsalt ESC.

Lae alla JMagnifire

Tarkvara - UTILIIDID

SUPERAntiSpyware 5.6.1016.

SUPERAntiSpyware 5.6.1016 – tasuta programm, mille eesmärk on avastada ja eemaldada nuhkvara nagu keyloggers (klahvivajutuse testseadmed), troojalaste, ussid, ja nii edasi.


SUPERAntiSpyware-Tech-Edition

Selle loojad SUPERAntiSpyware, andmebaasi programm sisaldab teavet enam kui miljon pahavara! SUPERAntiSpyware 1016/05/06 võimaldab skaneerida mitte ainult kõvakettad, kuid välised kõvakettad (kõvakettad, mälukaardid, USB-pulk). Skaneerimise protsess ei võta palju aega, koormust CPU ei ole äärmuslik, kuid see on siiski soovitatav enne skaneerimist välja lülitada kõik teised programmid.

SUPERAntiSpyware on mitte ainult tuvastab ja eemaldab nakatunud faili, see rakendus saab ka taastada oma Interneti-ühendus, minibaar, registri Windows. Kõik informatsioon avastatakse ja kõrvaldatakse trooja, nuhkvara, keyloggers ja muud kahjurprogrammid salvestatakse logifailid.

Juhime tähelepanu asjaolule, et SUPERAntiSpyware ei kaitsta teie arvutit reaalajas, ja igal juhul ei saa olla asendaja standard viirusetõrje tarkvara.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik SUPERAntiSpyware.

Tarkvara koduleht
Lae alla SUPERAntiSpyware 5.6.1016

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Adobe Flash Player 11.7.700.169: uus Flash Player.

Adobe Flash Player 11.7.700.169 – uus versioon meediapleier. Tänu Adobe Flash Player, saate mängida online videos SWF ja FLV formaadis otse veebibrauseris.


Adobe-Flash-Player
Nagu te teate, Adobe Flash Player - moodul, mis võimaldab sirvida veebisaite, mis sisaldavad erinevaid interaktiivseid materjale: videod, mängud ja nii edasi. Lisaks on võimalik riistvara kiirendatud 3D graafika (API Stage 3D).

Üsna tihti ründajad ära turvaauke Adobe Flash Player enda tarbeks ning arendajad sulgeda need nõrgad kohad, kui need on avastatud. Seetõttu soovitame Adobe Flash Player uuendada nii tihti kui võimalik.

Tarkvara koduleht
Lae alla Adobe Flash Player 11.7.700.169

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Far Manager 3.0: tasuta failihaldur.

Far Manager 3.0 – tasuta failihaldur, mis töötab arvutites töötab operatsioonisüsteemi Windows.


Far-Manager-3.0

Far Manager 3.0 on kasutajasõbralik liides. Selle programmi saate:

 • Sirvi faile ja kaustu;
 • edit faile;
 • kopeerida ja teisaldada faile ja kaustu.

Far Manager 3,0 funktsionaalsust saab laiendada, paigaldades täiendava DLL-mooduleid (plugins). See on väga mugav - programmi suurus ise on väike, aga kui meil on vaja näiteks printer haldamise või võime ümber rühma faile, seadsime vastav plugin. On läbi selle plug-in failihaldur toetab FTP, arhiivi toetust, kontrolli võrk, ja rohkem.

Tarkvara koduleht
Lae alla Far Manager 3.0

Tarkvara - UTILIIDID

Zemana AntiLogger Free 1.6.2.162: tasuta anti-keylogger.

Kahtlemata üks kõige ohtlikumaid tüüpi kahjurprogrammide levitatakse interneti kaudu - keyloggers. Vastavalt Vikipeedia, "keylogger, keylogger (sündinud keylogger, õigesti lugeda" Key logger "- alates inglise keeles. Key - ja võti puuraidur - puuraidur) - See tarkvara või riistvara, mis salvestab erinevate kasutaja tegevust - klahve arvuti klaviatuuri liikumine ja hiireklõpsuga, ja nii edasi. " Teisisõnu, programmid, keyloggers pealtkuulamiseks sissetungijate ja saata kogu infot paroolid, e-kirju, dokumente, trükkida klaviatuuril. Standard viirusetõrje programmid on tavaliselt leitud ja hävitatud nagu nuhkvara, vaid tuleks kasutada ohutuse ja anti-keylogger näiteks avast AntiLoggeri Tasuta.


Zemana-AntiLogger-Free-1.6.2.162

Zemana AntiLogger Free 1.6.2.162 – tasuta anti-keylogger, featuring lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Üldiselt lihtsalt alla laadida ja installida see programm - ei ole täiendavaid muudatusi seaded Zemana AntiLogger Tasuta ei pea tegema.

Üks suurimaid eeliseid Zemana AntiLogger Vaba 1.6.2.162 - kaitse nuhkvara mitte ainult töö brauserid ja kasutades muid rakendusi, näiteks kontoritarkvara. Zemana AntiLogger Tasuta lööb ja krüpteerib iga sisestatud teabe klaviatuuril. Dekodeerimine toimub programmi. Protsessi kodeerimiseks ja dekodeerimiseks on taustal ja ei mõjuta arvuti jõudlust.

Kahjuks pärast paigaldamist Zemana AntiLogger Tasuta programmid nagu Yandex Punto Switcher töötamisest loobuda, see on täiesti loomulik - lõppude andmed kirjutada klaviatuuril on krüpteeritud ja kättesaamatud ohtlik mitte ainult keyloggers, kuid täiesti kahjutu rakendusi.

Сайт разработчика
Lae alla
Zemana AntiLogger Free 1.6.2.162

Tarkvara - OHUTUS

PrivaZer 1.9: turvaline arvuti puhastamine.

Kõik, mis me teeme, on arvuti, kas külastades veebisaite, vestelda sõpradega online, filme või dokumentide koostamine, prindib vasakule arvuti kõvakettad. Soovi korral, kui ei hävita need lood, saate teada, kuidas ja millal harjutada iga konkreetne isik istub ees arvuti ekraani. Lisaks, nagu töö ja arvuti kõvaketas ja Windows registri saab täis rohkem ja rohkem, süsteem aeglustub. Optimeerida arvuti vajab regulaarset puhastamist. On palju tasuta programme on puhastada oma arvuti ja optimeerida selle tulemuslikkust, näiteks Wise Care 365 või CCleaner. Täna me räägime väga huvitav vahend – PrivaZer.

PrivaZer
PrivaZer 1.9 – tasuta utiliit puhastada arvutit Windowsi registri ja junk faile. Loojad see programm ei keskendunud töö kiiruse ja mitte ilu liides ja kasutajate turvalisust. Seega esimene arvuti skaneerida kulub pool kuni kaks tundi, ja tõepoolest puhastus võtab liiga palju aega. Kuid tänu PrivaZer 1,9 saame puhta arvuti, mis ei sisalda peaaegu jälgegi programmide või Interneti surfamine. Samuti tahan mainida, et dokumentide ja andmete hävitamine koos PrivaZer, trotsima taastamine (vähemalt tavapärasel viisil andmeid taastada.)

Tarkvara - OHUTUS

Start Menu X (Start Menu 7) 4.8.

Start Menu X (Start Menu 7) 4.8 – Programmi eesmärk on parandada Start menüü operatsioonisüsteemi Windows. Loojad programm tegeleb otsida alternatiiv Start menüü, seitse aastat, nii et toode on läbimõeldud poolest sobib.

On menüüs Start X, saate muuta ikooni ja välimuse Start menüü oma maitse järgi. Aga see ei ole peamine - pärast paigaldamist Start Menu X (Start menüü 7) 4,8 Start menüü saab hallata palju rohkem kui tavaline shell Windows. Programmid saab ühendada virtuaalse rühmad (st programmi failid ise jäävad samas kohas, ja otsetee ikoonid juurdepääsu neile pannakse uus kaust) muutub ka mugavam juurdepääs Juhtpaneel ja sagedamini kasutatavad kaustad ja failid. Menüüs Start X (Start menüü 7) on 4.8 ja sisseehitatud taimer võimaldab teil automatiseerimiseks shutdown arvuti.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Start Menu X (Start Menu 7) 4.8.

Tarkvara koduleht
Lae alla Start Menu X (Start Menu 7) 4.8

Tarkvara - UTILIIDID

Wondershare Player: uus kiire mängija.

Vabastamist uue mängija Wondershare Player. Mängija on vaba ja ei sisalda reklaami plokke.

Wondershare Player saab mängida meediumifaile peaaegu kõiki formaate, sealhulgas:

 • DVD;
 • Video MKV, WMV, MPEG, AVI, ja teised;
 • WMA, MP 3 M 4, AAC, FLAC ja teised.

Toetatakse subtiitrite ASS, SSA ja SRT. Vastavalt arendajad, Wondershare Player jookseb kiiremini ja kasutab vähem mälu kui muu meedia. Lisaks tänu optimeerimine videokaarti Wondershare Player pakub kõrgeima kvaliteediga video taasesitust.

Tarkvara koduleht
Lae alla Wondershare Player

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Secunia Personal Software Inspector (Secunia PSI) 3.0.0.7009.

Secunia-PSI
Arvuti turvalisus on oluline mitte ainult juuresolekul viirusetõrje tarkvara ja tulemüüri, kuid õigeaegne ajakohastamine tarkvara - operatsioonisüsteemi Windows ja installitud programmid. Lõppude lõpuks, tavaliselt rünnata arvutid häkkerite kasutada turvaaukude leitud kood operatsioonisüsteemi või rakenduste vahel. Tarkvara arendajad üritavad sulgeda haavatavuse võimalikult kiiresti, vabastades plaastrid või uue versiooni oma tarkvara. Windows vaikimisi uuendatakse automaatselt, mõned programmid - samuti. Ja kuidas teised rakendused? Vastus - Secunia Personal Software Inspector või lühike, Secunia PSI.

Tarkvara - OHUTUS

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru